Opravdu chtějí hodné holky zlé kluky?

Jestli jste žena, která je křehká jako porcelánová panenka, společnost by vás rozhodně typovala na vztah s mužem, který bude spořádaný intelektuál a sebemenší gentleman. Opak je však pravdou a skutečnost je taková, že většinou ženy, které jsou jako beránky, bývají vídané nejčastěji v obklopení mužů, kteří budí negativním a odpuzujícím dojmem. Jak to tedy je? Je pravda, že „každá víla potřebuje ďábla“?
harley davidson a muž

Kde k němu panenka přišla…

Je potřeba zamyslet se nad tím, kde se žena ke své nevinně vyzařující povaze a osobnosti dostala. Často je to výchovou přísných a zásadových rodičů, kteří ji drželi pod svými křídly prakticky celé mládí a tím pádem si princezna nic nezažila. Pak ale když vyroste, má pocit, že musí probádat všechny nevyzkoušené věci, zažít každou špatnost a dělat věci, které ji nebyli dovolené ani nabídnuté.
Často si tento typ žen najde muže, který je úplný opak ideálu, kterého měli v představách její rodiče a veškerá společnost. Pak se už musí potýkat s názorem lidí, kteří si na každém rohu šuškají to, jak hodná holka to kdysi byla.
gangster ve tmě

Každá žena chce MUŽE nikoliv kolouška

Důvod, proč si mnoho žen hledá partnery, kteří jsou poněkud drsnější a vypadají na oko problematicky, je i ten, že každá žena touží po opravdovém mužským. „Zlí kluci“, jak jich společnost označuje, jsou zpravidla frajeři, sebevědomí a šarmantní jedinci, kteří vědí, že ženě můžou nabídnout něco, co slušní „koloušci“ nikdy. Proto ženy přirozeně přitahuje typ muže, který dělá problémy. Je totiž vyzývavý, odvážný a sexy – a tomu žádná vychovaná princezna nikdy neodolá.
Ve skutečnosti je jedno, jestli si žena najde motorkáře nebo grázla. Prakticky všichni muži, kteří nenosí oblek a nepracují v kanceláři velké firmy, nejsou považováni (dle společnosti) za dostatečně vhodné adepty pro mladé hodné ženy. A to i přes fakt, že někdy takoví zlí kluci, bývají pro ženy mnohem lepší partie pro život, než zmiňovaní „kravaťáci“.