Opravdu chtějí hodné holky zlé kluky?

.

Jestli jste žena, která je křehká jako porcelánová panenka, společnost by vás rozhodně typovala na vztah s mužem, který bude spořádaný intelektuál a sebemenší gentleman. Opak je však pravdou a skutečnost je taková, že většinou ženy, které jsou jako beránky, bývají vídané nejčastěji v obklopení mužů, kteří budí negativním a odpuzujícím dojmem. Jak to tedy je? Je pravda, že „každá víla potřebuje ďábla“?
harley davidson a muž

Kde k němu panenka přišla…

Je potřeba zamyslet se nad tím, kde se žena ke své nevinně vyzařující povaze a osobnosti dostala. Často je to výchovou přísných a zásadových rodičů, kteří ji drželi pod svými křídly prakticky celé mládí a tím pádem si princezna nic nezažila. Pak ale když vyroste, má pocit, že musí probádat všechny nevyzkoušené věci, zažít každou špatnost a dělat věci, které ji nebyli dovolené ani nabídnuté.
Často si tento typ žen najde muže, který je úplný opak ideálu, kterého měli v představách její rodiče a veškerá společnost. Pak se už musí potýkat s názorem lidí, kteří si na každém rohu šuškají to, jak hodná holka to kdysi byla.
gangster ve tmě

.

Každá žena chce MUŽE nikoliv kolouška

Důvod, proč si mnoho žen hledá partnery, kteří jsou poněkud drsnější a vypadají na oko problematicky, je i ten, že každá žena touží po opravdovém mužským. „Zlí kluci“, jak jich společnost označuje, jsou zpravidla frajeři, sebevědomí a šarmantní jedinci, kteří vědí, že ženě můžou nabídnout něco, co slušní „koloušci“ nikdy. Proto ženy přirozeně přitahuje typ muže, který dělá problémy. Je totiž vyzývavý, odvážný a sexy – a tomu žádná vychovaná princezna nikdy neodolá.
Ve skutečnosti je jedno, jestli si žena najde motorkáře nebo grázla. Prakticky všichni muži, kteří nenosí oblek a nepracují v kanceláři velké firmy, nejsou považováni (dle společnosti) za dostatečně vhodné adepty pro mladé hodné ženy. A to i přes fakt, že někdy takoví zlí kluci, bývají pro ženy mnohem lepší partie pro život, než zmiňovaní „kravaťáci“.

Opravdu chtějí hodné holky zlé kluky?
3.8 (76%)5
.