Jak si nechat narůst vlasy na svatbu?

Ve většině případů stačí přijetí dobrých vlasových návyků v řádu měsíců před svatbu, můžete díky tomu výrazně zlepšit celkové zdraví svých vlasů.
 

5 měsíců před svatbou: začněte jíst vyváženou stravu

Pravdou je, že strava má obrovský vliv na růst vlasů, takže je důležité je živit i zevnitř. Zdravé tuky, jako jsou avokáda, ořechy a semena, jsou skvělým způsobem, jak podporovat růst vlasů. Zkuste do vaší stravy začlenit více vajec, protože obsahují biotin a nedostatek biotinu je spojen s vypadáním vlasů. Ovoce, zelenina a dostatek vody, jsou také klíčové, pokud jde o růst vlasů.
nevěsta v okně
 

4 měsíce před vaší svatbou: omezte časté mytí vlasů

Příliš časté mytí vlasů způsobuje zbytečné tření, což může vést k lámání a vypadávání vlasů. Také se zbavte chemických šampónů, které jsou nabité sírany a dalšími toxickými přísadami, a místo toho použijte přírodnější preparáty.
 

3 měsíce před svatbou: odložte žehličku i kulmu

Pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly co nejlépe ve svatební den, vyhněte se používání horkých nástrojů, jako jsou fény, kulmy a žehličky. Pokud máte rádi kudrnaté vlasy, kulmu nahraďte natáčkami. Teplo vaším vlasům způsobuje křehkost, suchost a lámání. Nejlepší, co pro své vlasy můžete udělat, je přijmout jejich přirozenou strukturu.
 účes nevěsty

2 měsíce před svatbou: buďte jemní

Je pravděpodobné, že jste v průběhu let získali nějaké špatné návyky. Od spaní s mokrými vlasy nebo vkládání mokrých vlasů do ručníku s turbanem. Tyto návyky je lepší se odnaučit ještě před svatbou.
 

1 měsíc před svatbou: nechte se hýčkat

Víme, že měsíce, které vedou k vaší svatbě, mohou být stresující, ale je důležité věnovat vlasům další dávky výživy. Domácí masky na vlasy jsou snadné a cenově dostupné způsoby, jak hydratovat vaše vlasy a jak bojovat s poškozením a podporovat tak i růst vlasů. Takže až budete mít trochu stresu při plánování svatby, jen se nalijte sklenku vína, udělejte si masku na vlasy a nechte své starosti plynout.

Jak si nechat narůst vlasy na svatbu?
4.6 (92%)5